ПоддержатьУкраїнська

У Польщі українських заробітчан почали "маркувати"

StopCor
StopCor

StopCor

У Польщі українських заробітчан почали 'маркувати'

У Польщі одна велика компанія вирішила виділити своїх працівників. Йдеться про особливу форму, яка призначена виключно для заробітчан з України.

Новину передає "Преса України".

Міжнародна компанія Lindab, заводи якої знаходяться на території Польщі, вирішила ввести нові правила для робітників. Однак не для всіх. Так, українських працівників зобов'язали носити одяг в кольорах українського прапора.

Про це розповів один з клієнтів фірми. За його словами, працівники компанії носять уніформу в залежності від відділу, у якому вони працюють. Однак для українців діє інше правило. Не залежно від того, у якому відділі вони працюють, їх зобов'язали носити синьо-жовтий одяг.

"Я не міг навіть уявити, що таке можливо! Уявіть, що поляків зобов'язують надягати червоно-білу уніформу, коли вони працюють на фабриці за кордоном", – обурився клієнт Lindab.

Тим часом керівництво заводу заявило, що інформація не відповідає дійсності. Директор підприємства Міхал Вроблевський зауважив, що кольорова форма має на меті помітити працівників, які не володіють польською мовою.

"У нас всі співробітники носять сині штани і різні сорочки. Механіки – зелені, бригадири – червоні. Це така система ідентифікації. А жовті сорочки українців означають, що вони не говорять по-польськи", – виправдався він.

За словами фахівців в питаннях протидії дискримінації, такі дії Lindab є незаконними. Вони пояснюють, що така практика принизлива для працівників.

Другие новости