ПоддержатьУкраїнська

Безперешкодне оформлення митних декларацій - митника судитимуть за вимагання та одержання хабара

StopCor
StopCor

StopCor

Безперешкодне оформлення митних декларацій - митника судитимуть за вимагання та одержання хабара

До суду скеровано обвинувальний акт відносно головного інспектора митного посту «Запоріжжя» Дніпровської митниці Держмитслужби. Посадовець обвинувачується у вимаганні та одержані неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі.

Слідством встановлено, що правоохоронець вимагав від митного брокера хабар у розмірі 15 000 гривень за безперешкодне оформлення митних декларацій.

Під час передачі першої частини неправомірної вигоди у розмірі 5 000 гривень слідчі ДБР затримали митника в порядку ст. 208 Кримінально процесуального кодексу України.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Запорізької області. Оперативний супровід – Управління СБУ в Запорізькій області.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Другие новости