ПоддержатьУкраїнська

Безпідставне застосування спеціальних засобів – ДБР повідомило про підозру у перевищенні службових повноважень патрульному

StopCor
StopCor

StopCor

Безпідставне застосування спеціальних засобів – ДБР повідомило про підозру у перевищенні службових повноважень патрульному

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі, повідомили про підозру командиру взводу роти одного із батальйонів управління патрульної поліції в Херсонській області. Правоохоронець підозрюється у перевищенні службових повноважень, що супроводжувались застосуванням спеціальних засобів (ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що 20 листопада 2019 року підозрюваний зупинив автомобіль «Opel» за порушення правил дорожнього руху та мав намір розпочати адміністративне провадження відносно водія. Попри те, що під час зупинки автомобіля, водій жодного опору не вчиняв, правоохоронець через відкрите вікно автомобіля безпідставно застосував до нього спеціальний засіб – газовий балончик «Терен - 4М». Унаслідок неправомірних дій патрульного, водій отримав хімічний опік очей 1-го ступеня.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Херсонської області.

У разі доведення вини, поліцейському загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Другие новости