ПоддержатьУкраїнська

"Богдан" похвалився автоновинками для українських військових

StopCor
StopCor

StopCor

'Богдан' похвалився автоновинками для українських військових

Автовиробник "Богдан" на бердичівському полігоні продемонстрував українським військовим з частини  А2772 дві свої останні розробки для фронту. Мова йде про броньований "Барс-8", а також спеціальний військовий "командирський" автомобіль Богдан 2351. Їхні державні випробування ще не завершені.

Новину повідомляє прес-служба компанії.

"Барс-8" – автомобіль підвищеної прохідності та стійкості, має вантажопідйомність понад 2 тонни та призначений для перевезення особового складу до 10 осіб по пересічній місцевості, дорозі без покриття з метою виконання тактичних завдань.

Серед основних переваг "Барс-8": забезпечення протимінного та балістичного захисту за стандартом STANAG 4569 Level 2, надійне повнопривідне шасі DodgeRam, посилена підвіска та мости, 6,7-літровий турбодизельний двигун Cummins потужністю 385 к.с., що надає автомобілю здатність долати круті підйоми та низький центр ваги, що унеможливлює перевертання при подоланні складних перешкод.

Спеціальний "командирський" автомобіль Богдан 2351 – повнопривідний п'ятимісний автомобіль. Дизельний силовий агрегат Богдана 2351 має об'єм 2,0 л, потужність 105 кВт (143 кмс.) з максимальним крутним моментом 310 Нм/1800 об/хв, що поєднаний з механічною 6-ступеневою КПП. Особливістю спеціального військового "командирського" автомобіля є кліренс 200 мм та можливість блокування міжосьового диференціалу, що підвищує прохідні якості автомобіля в умовах бездоріжжя. Богдан 2351 здатен взяти на борт 5 осіб в обмундируванні та перевозити вантаж масою до 1100 кг.

Нагадаємо, бойові модулі "Шабля" вже встигли пройти випробування – прямо на фронті в руках військових ЗСУ. Ті залишилися задоволені цією новою надточною розробкою і просять постачати їх у великій кількості.

Другие новости