ПоддержатьУкраїнська

Бойовики "ЛНР" лякають Україну війною в зв'язку з прийняттям закону про реінтеграцію Донбасу

StopCor
StopCor

StopCor

Бойовики 'ЛНР' лякають Україну війною в зв'язку з прийняттям закону про реінтеграцію Донбасу

У так званому "МЗС ЛНР" прокоментували прийнятий закон про реінтеграцію та деокупацію Донбасу, заявивши, що він може спричинити велике військове протистояння.

Бойовики ''ЛНР'' лякають Україну війною в зв'язку з прийняттям закону про реінтеграцію Донбасу

Про це в інтерв'ю прокремлівському виданню Russia Today заявив глава "зовнішньополітичного відомства" окупантів Луганська Владислав Дейнега, повідомляє "Діалог.UA".

За його словами, прийнятий документ суперечить Конституції України та положенням мінських домовленостей, а також ніяк не сприяє мирному врегулюванню конфлікту на сході України.

"Якщо вони йдуть цим шляхом, то це їх особисті проблеми. Цей законопроект ніякого відношення до мирного врегулювання не має. Він абсолютно суперечить мінським документам і показує, що Україна категорично уникає виконання своїх зобов'язань, прийнятих в Мінську. А документи мінського процесу є документами міжнародного права.

Якщо Україна вважає за можливе відмовлятися від зобов'язань на міжнародному рівні, то вона сама винна в цій ситуації ", – сказав Дейнега.

Не упустив терорист і можливості зіронізувати на тему вчорашніх конфліктів у Верховній Раді, пов'язаних з голосуванням за законопроекти про реінтеграцію окупованих територій Донецької та Луганської областей, а також продовження дії закону про особливий порядок самоврядування на окупованих територіях.

"Вчорашнє загострення можна пов'язати з тим, що у нас недавно був повний місяць. Мабуть, 6 числа відгомони цього повного місяця тривають", – сказав бойовик. В кінці інтерв'ю так званий "міністр" натякнув на те, що введення нового закону в силу може обернутися серйозним збройним протистоянням.

"Це може закінчитися мильною бульбашкою, тобто закон буде прийнятий і не буде діяти. А може закінчитися і серйозних збройним протистоянням", – заявив Дейнега.

Нагадаємо, сьогодні вранці 235 народні депутати підтримали запропонований Петром Порошенком законопроект про реінтеграцію та деокупацію Донбасу.

Другие новости