ПоддержатьУкраїнська

Бойовики продовжують перекидати бронетехніку в район Горлівки

StopCor
StopCor

StopCor

Бойовики продовжують перекидати бронетехніку в район Горлівки

Українська розвідка продовжує фіксувати перекидання техніки та піхоти бойовиків "Донецької народної республіки" в окремі райони окупованого регіону. 

Новину повідомляє "Преса України".

Як розповів координатор групи "Інформаційний Спротив" Дмитро Тимчук, до шахти імені Леніна, що знаходиться в районі західної околиці Горлівки, окупанти потай стягують вогневі засоби.

"Протягом останньої доби найманці перекинули батарею 120-міліметрових мінометів, два КамАЗи з піхотою та дві одиниці БМП-2. Окрім того, в кузові вантажівок були зафіксовані автоматичні гранатомети АГС-17", - зазначив Тимчук.

А в район Кадіївки командування "ДНР" відправило щонайменше роту бойовиків. Піхоту прикриває 3 одиниці БТР-80 і одна одиниця БРДМ-2. Прибуло підкріплення й з боку Луганська. А кілка днів тому в район Кадіївки прибули й військовослужбовці армії Російської Федерації. Всі були переодягнені у форму "ополченців ЛНР".

Окрім того, продовжують прибувати з Росії з боєприпаси й паливо. Так, в період з 10 по 23 в "1 АК ДНР" з РФ було доставлено в цілому близько 210 тонн боєприпасів і 1,5 тисяч тонн палива.

Нагадаємо, заступник командувача штабом бойовиків "ДНР" Едуард Басурін заявив, що українське командування перекинуло під Артемівськ 18 реактивних систем "Град".

Другие новости

Есть две причины, которые не позволят оккупантам имитировать псевдореферендумы — разведка

Есть две причины, которые не позволят оккупантам имитировать псевдореферендумы — разведка

Украинцы на временно оккупированных территориях тотально не хотят легитимизировать какие-либо действия оккупантов и никто там не хочет не просто поддерживать или не поддерживать, а даже идти на эти референдумы