ПоддержатьУкраїнська

Бразильський найманець зізнався, що змусило його поїхати на Донбас і воювати за терористів

StopCor
StopCor

StopCor

Бразильський найманець зізнався, що змусило його поїхати на Донбас і воювати за терористів

Бразильський найманець "ДНР", який народився у Сан-Паулу Рафаель Маркес Лусваргі зізнався, що саме змусило його поїхати на Донбас і воювати за терористів.

Інформацію надало видання Радіо Свобода.

Найманець зізнався, що він потрапив на Донбас після того, як його запросили туди друзі та вирішив допомагати там.

"Я сильний фанат Росії. Я вчився в Росії. Ні, хорошим студентом не був, але любив Росію, вивчав російську, жив із росіянами. Я завжди був комуністом. Все що було пов'язано з Союзом, Росією – було священним для мене", – пояснив свою позицію Рафаель.

Він додав, що бої ведуться дуже жорстокі та бойовик переконаний, що йому довелось зіткнутись зі справжнім фашизмом. Потім Лусваргі вирішив повернутися до Бразилії. Там він перебував кілька місяців.

Служба безпеки України затримала його лише після того, як надіслала йому фальшиве запрошення на роботу. Після того, як бразилець повірив, що запрошення справжнє, він приїхав в Україну.

У суді чоловіка визнали винним у створені терористичної організації, а також створенні непередбачених законом збройних формувань і призначили покарання у вигляді 13 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, житель Мадрида, який має ультраправі погляди та є членом фанатських угруповань Серхіо Бесерра воював на території Донбасу на стороні терористів. Свою діяльність він розпочав ще з вересня 2014 року.

Другие новости