ПоддержатьУкраїнська

Бурда, тітушки та їх ляльководи: страсті по Бичку

StopCor
StopCor

StopCor

Бурда, тітушки та їх ляльководи: страсті по Бичку

Лобіювання бізнесу тітушками-активістами у столичному регіоні набирає чималих обертів. Особливо з цим доводиться зіштовхуватися тоді, коли йдеться про питання екології. Однією з таких проблем є стихійна та заборонена законом вирубка зелених насаджень. Зокрема, це стосується заповідного урочища Бичок, на яке кинули оком спритники, прикриваючись псевдоактивістами та псевдоекологами під головуванням Михайла Бурди. Раніше ці особи неодноразово перешкоджали діяльності активістів та журналістів "СтопКору".

27 жовтня 2017 року о 10 годині 30 хвилин поблизу Господарського суду м. Києва за адресою вул. Богдана Хмельницького, 44-в розпочнеться акція-пікет на захист заповідного урочища Бичок від забудови, а об 11 годині – засідання суду в справі №910/11164/16.

Біля суду і в суді крім справжніх активістів-природохоронців та представників позивачів – буде ВЕЛИКА кількість тітушок, найнятих відповідачем – ЗАБУДОВНИКОМ – у вигляді псевдоактивістів, псевдоекологів, що діють під маскою громадських організацій, але фактично представляють собою організовані кримінальні угрупування, про яких я раніше вже розповідав у статті "Чисто "екологічна" братва".

"Братки"...

Іде багаторічна боротьба за цінну заплавну діброву – урочище Бичок, що простягається вздовж Столичного шосе і яке згідно з Указом Президента від 27 серпня 2007 року ПОВНІСТЮ увійшло до складу національного природного парку (НПП) "Голосіївський", тобто набуло статусу території природно-заповідного фонду загальнодержавного значення. Що, втім, не завадило Київраді часів Черновецького роздерибанити його, а Київраді часів Кличка – стійко охороняти інтереси забудовника – ТОВ "Авеста-Буд" – та майбутньої АЗС "ОККО", яку планують вліпити на місці вже знищеної частини лісу.

Знищена частина заповідного урочища Бичок. І це тільки 40 соток із 2, 6 га, що знаходяться в незаконній оренді ТОВ "Авеста-Буд".

Забудовник урочища ТОВ "Авеста-Буд", що належить, зокрема, харківським та закарпатським екс-регіоналам, та скандально відомий нафтотрейдер "Галнафтогаз" – АЗС якого ("ОККО") має постати на місці вже ПОВНІСТЮ ЗНИЩЕНОЇ частини урочища Бичок – чинять шалений тиск на справжніх активістів-природозахисників та позивачів у судовій справі, а також на суд – з метою "продавити" потрібне їм рішення!

Можна чітко констатувати той факт, що затяжна боротьба за урочище Бичок знову досягає свого піку, як це було в серпні 2016 року!

13 жовтня 2017 року заплановане засідання у справі №910/11164/16 так і не відбулося! Як сказано у відповідній ухвалі суду: "у зв'язку з небезпекою та загрозою здоров'ю і життю працівників суду, створених сторонніми особами". Річ у тім, що забудовник з недавніх пір почав мавпувати дії активістів-природозахисників, що завжди приходять на акції та суди по урочищу Бичок – і почав активно організовувати масовки... але, звичайно, у вигляді тітушок, які грають роль "екологів" та "громадських активістів". Тому 13 жовтня забудовник сказився – і нагнав під суд велику кількість тітушок. Причому, з 13 жовтня спектр тітушок, задіяних забудовником у цій резонансній справі РОЗШИРИВСЯ!

До раніше задіяних так званих ГО "Бюро з питань захисту екології та здоров'я" (лідер якої був взятий на рекеті та знаходиться під слідством за ст.189 ч.2) та ГО "Зелена столиця" (за якою стоять функціонери ліквідованої Зеленої партії України) – долучилися й інші псевдогромадські організації та просто "одноразові" тітушки, яких напередодні суду вербували за 300 грн. Причому, крім типових кримінальних пацанчиків, тітушок-спортсменів, до дійства залучили ще й "бабушок" з "дєдушками", та просто всякий маргінальний зброд. Більшість учасників цього шабашу навіть не мали уявлення як про суть судової справи, так і про точне місцезнаходження якогось там урочища Бичок. Крім, звичайно, "Бюро з питань захисту екології та здоров'я" та "Зеленої столиці" – які щільно "В ТЕМІ"...

"Братва" з "Бюро" мені чисто конкретно пояснює, що я проплачений журналіст і провокатор.

Бригадир ГО "Зелена столиця"... Назва така ж оманлива, як і їх суть!

А тепер, трошки детальніше про нових тітушок на суді! Світ, як то кажуть тісний. І на суді по Бичку з'явились "бабушки" і "дєдушки" разом з якимись маргіналами – що раніше відпрацьовували замовлення забудовника ЖК "Берген" на вул. Потєхіна! Керував ними молодий чоловік – про якого ми розповімо окремо. Якраз на Потєхіна ця компанія була виставлена на противагу справжнім активістам, що борються проти зведення величезного житлового комплексу впритул до національного природного парку "Голосіївський", зокрема, до Голосіївського лісу. До речі, замовником того будівництва є СБУ... Так, між іншим.

Проплачена псевдогромадськість з Потєхіна готується.

Чоловік в центрі керував тітушками-пенсіонерами

"Бабушка" і "дєдушка"... Сьогодні їм трошки перепаде...Така в них робота.

А ось тут наш дєдушка відстоює інтереси ДБК-7 на вул. Потєхіна.

Ще один дєдушка з плакатиком. А зліва від нього бабушка в жовтій маєчці. Тут вони відпрацьовують гроші забудовника ЖК "Берген".

Вул. Потєхіна. Дєдушка звернув плакатик. Узнаєте? В коридорах господарського суду...

І цей фрукт був на суді по Бичку. Тут він також за "Берген".

А ще у нас засвітився в якості організатора тітушок досить цікавий персонаж! Такий собі Олексій Клочковський – як вказано на його сторінці у Фейсбук, працює в об'єднанні "Самопоміч" (Об'єднання "Самопоміч" - Київ), являється головою студентської ради Національного авіаційного університету, а також є автором проекту "Школа свободного коучинга".

Один із організаторів тітушок – Олексій Клочковський

Пане Олексію, а чи це не ви напередодні суду збирали за 300 грн тітушок у студентському середовищі?.. До речі, на відео чітко видно, як О.Клочковський в приміщенні суду спілкується з одним із лідерів організованого угрупування під назвою "Бюро з питань захисту екології та здоров'я" – Романом Сальковим, він же "Рома Колючий".

Клочковський в приміщенні суду

Клочковський разом з "братком" із "Бюро" Ромою Колючим

Керівник силового блоку організованого угруповання "Бюро" "Даня" тісно спілкується з Клочковським

В зв'язку з вищезазначеним та, зважаючи на те, що по багатьом питанням у сфері природоохорони та боротьби із знищенням історико-культурної спадщини в нас з київською організацією "Самопомочі" була спільна позиція та певна допомога з їхньої сторони, я звернувся до юриста столичного "об'єднання "Самопоміч" Євгена Третяка Yevhen Tretyak - який заперечив належність Олексія Клочковського до членства в партії як тепер, так і в минулому.

А взагалі, така агресивна тітушкова експансія може свідчити про те, що забудовник лісу все-таки "не порішав" як слід питання - тому ТАК БІСНУЄТЬСЯ!

Вилитий "громадський активіст" і "еколог"!

Нагадую суть брудної провокації зі сторони ляльковода тітушок: дискредитація активістів-природоохоронців, формування у громадськості та у СУДУ уявлення про даний конфлікт не як про боротьбу за заповідний ліс (яка, між іншим, точиться ще з часів Януковича), а як чисто корпоративний конфлікт двох нафтотрейдерів – "ОККО" та "Сокар". Тому окрім тітушок до процесу були залучені журналісти! Точніше журналіст. Один! Свій в доску – журналіст із красномовною фамілією Краснопьоров... Олександр Краснопьоров – давній друг "Бюро з питань захисту екології та здоров'я", який захищає інтереси "Бюро" на ринку видобутку піску. Нагадую, що основний вид діяльності "Бюро", основна його, так би мовити, "тема" – саме ПІСОК!

Олександр Краснопьоров відпрацьовує... Зліва - "братва".

Отже, очікуємо найближчим часом журналістське "розслідування" – і не важко здогадатись, що в ньому буде "ліпити" Краснопьоров: про те, як один нафтотрейдер найняв активістів для боротьби з іншим нафтотрейдером, а боротьбою за ліс як такою там і не пахне!

Очікуємо цей замовний матеріал – щоб тут же його вщент розбити незаперечними фактами! До речі, в нас є інформація – що Олександр Краснопьоров як мінімум являється колишнім співробітником СБУ... Так, між іншим.

Основне звинувачення з боку тітушок полягає в тому, що "Сокар" найняв захисників урочища Бичок з метою усунення конкурента. Цікаво, а Міністерство екології та природних ресурсів також найняла азербайджанська державна компанія "Сокар" для боротьби з невинним "ОККО"? І прокуратуру також? Бо в цьому питанні активісти борються СПІЛЬНО з Мінекології та прокуратурою за ЗБЕРЕЖЕННЯ ПРИРОДНО-ЗАПОВІДНОГО ФОНДУ – проти свавілля Київради! І почалося це ще за часів Януковича та Черновецького – а продовжується вже НИНІ, після кривавого Майдану і в часи війни – коли вже Київрада Кличка ревно відстоює інтереси забудовника урочища Бичок. То що, нічого не змінилося? Проковтнемо?

Тепер декілька слів щодо будівництва АЗС "Сокар", яке проводиться ПОРЯД з урочищем – не зачіпаючи ні на метр межі урочища. Я вже наголошував раніше і повторюсь ще раз: я не стверджую, що будівництво "Сокар" законне з точки зору видачі дозвільних документів, я лише стверджую, що "Сокар" не лізе на територію природно-заповідного фонду, в саме урочище Бичок! На ділянці "Сокару" росло лише одне дерево – поза межами урочища. В той час як ТОВ "Авеста-Буд", за якою маячить "ОККО" – незаконно орендує 2,6 га саме лісу, частину якого вже ПОВНІСТЮ ЗНИЩЕНО і зачищено від дерев!

Порівняйте – сотні дерев заповідного урочища з боку "Авеста-Буд" і всього одне дерево ПОЗА межами урочища на приватній ділянці "Сокару".

В цій ситуації, дивною і зовсім нерозумною виглядає позиція самого "Сокару". Замість того, щоб на фоні останніх подій – особливо враховуючи той факт, що напередодні суду 13 жовтня 2017 "невідомі" члени "невідомого бюро" розтрощили паркан на ділянці "Сокару" – виступити із офіційною заявою, дати прес-конференцію – де би чітко продемонструвати всі документи для широких верств громадськості та відхреститись від будь-яких замовних акцій, що їм приписують тітушки від "Авести", "Сокар" не знайшов нічого кращого як тупо мовчати і... проводити роботи на своїй ділянці у вихідний день і без паркану. Тим самим – порушуючи ЗАКОН!

Отже, як би не старався забудовник та його посіпаки подати справжніх екоактивістів як сторону корпоративного конфлікту – в цілому в них нічого не вийде. На нашій стороні – правда, факти і закон! На нашій стороні багаторічна боротьба за урочище! Саме наші активісти першими зупинили початок робіт "Сокару" на початку 2016 року – коли ще не знали, чи лізуть вони по проекту в ліс, та й у вересні 2017 року ми ВДРУГЕ їх зупинили – щоби ще раз вивчити документи. На нашій стороні справжні фахові екологи, зокрема міжнародна організація "Екологія-Право-Людина" (Environment People Law (EPL)/Екологія - Право - Людина (ЕПЛ)), відомий професійний еколог Олексій Василюк (Vasyliuk Oleksij), Міністерство екології з їх безкомпромісним юристом та, врешті, прокуратура! Всі ми захищаємо національний парк, а не корпоративні інтереси.

А ось тут якраз частина великого колективу справжніх активістів та природозахисників - що роками борються за збереження урочища Бичок та інших зелених зон!

В заповідному лісі має бути ліс – а не АЗС!

Автор: МИХАЙЛО ПОГРЕБИСЬКИЙ

Другие новости