ПоддержатьУкраїнська

Через перестрілку у Княжичах із керівних посад звільнили сімох офіцерів Нацполіції

StopCor
StopCor

StopCor

Через перестрілку у Княжичах із керівних посад звільнили сімох офіцерів Нацполіції

Наслідком перестрілки в Княжичах Київської області стало звільнення семи офіцерів, які перебували на керівних і оперативних посадах Національної поліції.

Про це повідомив спікер Нацполіції Ярослав Тракало, новину передає "Преса України".

За його словами, своєї посади позбувся керівник карного розшуку Києва, якому було доручено контроль за спецоперацією. Серед інших були звільнені керівники оперативної служби столичного главку поліції. Причиною їх звільнення стало те, що вони не змогли забезпечити належний рівень комунікації між підрозділами, які перебували в Княжичах. Більш того, ці посадові особи дозволили собі донести до керівництва невірну інформацію.

Ряд керівників Шевченківського управління поліції також були звільнені, адже вони не змогли дати належний аналіз оперативної інформації, в результаті чого поліцейські визначили невірний об'єкт нападу. На сьогодні також звільнений відповідальний від управління поліції охорони, який прибув на місце події та несвоєчасно повідомив про те, що трапилося. Дисциплінарні стягнення отримали також поліцейські, в діях яких за результатами службового розслідування були виявлені порушення.

Крім цього було зазначено, що Генеральна прокуратура продовжує проводити досудове розслідування згідно з відкритим кримінальним провадженням за фактом трагедії в Княжичах, де в результаті перестрілки загинули п'ятеро правоохоронців.

Як відомо, перестрілка в селищі Княжичі Київської області сталася 4 грудня 2016 року. У перестрілці брали участь поліцейські та співробітники служби охорони.

Другие новости