ПоддержатьУкраїнська

Черкаську чиновницю затримали за вимагання хабара у розмірі 22 тис. грн

StopCor
StopCor

StopCor

Черкаську чиновницю затримали за вимагання хабара у розмірі 22 тис. грн

Посадовець виконавчого комітету Смілянської міської ради вимагала від директора приватного підприємства 22 тисячі гривень. Про це інформують у прес-службі ГУ НПУ в Черкаській області.

Жінка вимагала гроші за реєстрацію пакету документів та подальше прийняття позитивного рішення та видачу відповідних дозвільних документів на розміщення об’єктів торгівлі. А саме за надання дозволу на розміщення пересувних об’єктів громадського харчування та торгівлі з кавомобілів у місцях визначених управлінням архітектури.

Відтак правоохоронцями було задокументовано передачу першої частини хабара у сумі дві тисячі гривень. Правопорушницю затримали у її службовому кабінеті.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Хабарниці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Станом на сьогодні проводяться слідчі дії та вирішується питання щодо повідомлення їй про підозру.

Другие новости