ПоддержатьУкраїнська

"Чи лижі не їдуть…", чи клімат не такий – хто заважає агрофірмі "Маріампольська"?

StopCor
StopCor

StopCor

'Чи лижі не їдуть…', чи клімат не такий – хто заважає агрофірмі 'Маріампольська'?

Колишні працівники агрофірми «Маріампольська» скаржаться, що ніколи не отримували гідної зарплати – нібито через збитковість підприємства. При цьому на складах фірми – десятки тисяч тонн зерна на мільйони гривень. Це дивує, бо зазвичай аграрії, що володіють такими великими угіддями, процвітають та отримують значні прибутки. А от на «Маріампольській»  чомусь усе інакше.

То сільськогосподарська техніка застаріла, то працівників забагато, навіть клімат заважає нормальній врожайності – як-то кажуть у народі: «Як не діарея, то болячка».

«Ми хочемо розвиватися, але нам заважають рейдери… Центральна і південна частина України потерпала від засухи і цей фактор вплинув на врожайність. Ми закуповуємо нову техніку, але віддаємо перевагу вітчизняній, а вона менш високопродуктивна», – виправдовується голова правління СВК «Агрофірма Маріампольська» Костянтин Міщанін.

Але усім цим поясненням суперечить один важливий аргумент – на сусідніх підприємствах усе добре: і посушливий клімат не заважає, і худоба не мре. Тож у чому причина настільки разючих відмінностей між підприємствами одного регіону? Можливо, справа у керівництві? Дивіться ексклюзивний матеріал «Стоп Корупції»: 

https://youtu.be/B7DDuyJ-gGc

Другие новости