ПоддержатьУкраїнська

Чи намагався заступник мера Полтави дати хабара судді - експерти

StopCor
StopCor

StopCor

Чи намагався заступник мера Полтави дати хабара судді - експерти

Суддя Октябрського районного суду Лариса Гольник стверджує, що на початку 2015 року Дмитро Трихна на прохання мера Полтави Олександра Мамая пропонував їй хабар.

Чи доведе жест корупцію: на черговому слуханні кримінального провадження щодо колишнього заступника міського голови Полтави Дмитра Трихни знову говорили про експертизу відео, знятого прихованою камерою. На останньому засіданні експерт-криміналіст Тетяна Єгорова не відповіла, чи пропонував Дмитро Трихна хабар судді Гольник, повідомляє "Лтава".

Розмову між Трихною та Ларисою Гольник записали на приховану камеру 25 січня минулого року. На відео Трихна рукою показує жест "п'ять" і називає дату - 5 січня. Позивач впевнена, таким чином, екс-заступник Мамая натякає на хабар у 5 тисяч "зелених". Хоча експерт Єгорова вважає, що названа дата наступної зустрічі.

Нагадаємо, суддя Октябрського районного суду Лариса Гольник стверджує, що на початку 2015 року Дмитро Трихна на прохання Олександра Мамая пропонував їй хабар за закриття справи проти нього адміністративної справи, яку розглядала у Октябрському суді саме Гольник.

Другие новости