ПоддержатьУкраїнська

Чотирьом особам, які викрали людей та змушували їх будувати укріплення для одного з незаконних збройних формувань на Луганщині, повідомили про підозру

StopCor
StopCor

StopCor

Чотирьом особам, які викрали людей та змушували їх будувати укріплення для одного з незаконних збройних формувань на Луганщині, повідомили про підозру

За процесуального керівництва прокуратури Луганської області чотирьом учасникам організованої злочинної групи повідомлено про підозру у викраденні людей та вчиненні інших кримінальних правопорушень.

За даними слідства, мешканці Луганської області у складі так званої «козацької національної гвардії всевеликого війська Донського ім. М. І. Платова» окупаційної адміністрації РФ в Луганській області у травні – липні 2014 року викрали шістьох мешканців на той час окупованого Лисичанська з погрозами застосування вогнепальної зброї та фізичним насильством.

Вказані особи насильно утримували викрадених мешканців під озброєною охороною, примушували їх проти волі копати окопи та траншеї, будувати бліндажі, складати захисні барикади тощо. Зазначені укріплення зводилися в напрямку міста Сєвєродонецька впритул до Пролетарського мосту через річку Сіверський Донець.

Їм інкримінують незаконне позбавлення волі або викрадення людини; створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань; незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами; ведення агресивної війни; порушення законів та звичаїв війни (ч. 3 ст. 146, ч. 2 ст. 260, ч. 1 ст. 263, ч. 2 ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 437, ч. 2 ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 КК України).

Наразі усі учасники злочинного угруповання оголошені у загальнодержавний розшук.

Другие новости