ПоддержатьУкраїнська

ДБР повідомило про підозру у катуванні трьом оперуповноваженим Нацполіції

StopCor
StopCor

StopCor

ДБР повідомило про підозру у катуванні трьом оперуповноваженим Нацполіції

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську, за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора повідомили про підозру трьом оперуповноваженим відділу кримінальної поліції Краматорського відділу поліції ГУ Нацполіції в Донецькій області. Правоохоронці підозрюються у катуванні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 127 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що в грудні 2019 року один з оперуповноважених отримав доручення слідчого на проведення допиту особи у рамках розслідування кримінального провадження за фактом вчинення шахрайських дій. Після того, як 18-річний потерпілий з’явився на виклик, поліцейський провів його до службового кабінету, де на них вже чекали ще двоє оперуповноважених. Без висунення будь-яких вимог один з підозрюваних наніс декілька ударів по голові чоловіка, вимагаючи визнати вину у скоєнні злочину, до якого той не причетний.

З метою здобуття зізнання, підозрювані примушували громадянина ставати лицем до стіни та били гумовим кийком, погрожували електрошокером, зв’язували йому руки та ноги клейкою стрічкою, позбавляли можливості дихати, притискаючи поліетиленовий пакет до обличчя потерпілого. Катування тривало майже 4 години та не призвели до бажаного для підозрюваних результату.

Оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснює Донецьке управління ДВБ Національної поліції України.

У разі доведення вини, підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років.

Другие новости