ПоддержатьУкраїнська

ДБР повідомило про підозру у збуті зброї посадовцю ДСНС

StopCor
StopCor

StopCor

ДБР повідомило про підозру у збуті зброї посадовцю ДСНС

Слідчі територіального управління  Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі,  повідомили про підозру начальнику одного з секторів Головного управління ДСНС у Запорізькій області у збуті вогнепальної зброї, без передбаченого законом дозволу (ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що посадовець здійснював збут вогнепальної зброї та боєприпасів до неї. У рамках досудового розслідування відбулася контрольна закупка, під час якої підполковник ДСНС продав револьвер системи «Наган» вартістю 15 тисяч гривень без серійного номеру. За висновком експертизи револьвер виявився переробленою короткоствольною нарізною вогнепальною зброєю. 

У результаті обшуку за місцем проживання та роботи підозрюваного виявлено і вилучено значну кількість стрілецької вогнепальної зброї, боєприпасів, комплектуючих частин та мобільні телефони, які ймовірно використовувались для зв’язку з «клієнтами». 

Наразі вирішується питання щодо скерування до суду клопотання про обрання запобіжного заходу.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Запорізької області. Оперативний супровід - Управління карного розшуку Головного управління Національної поліції в Запорізькій області та підрозділ КОРД. 

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Другие новости