ПоддержатьУкраїнська

ДБР розслідує факти обігу наркотичних речовин в одній із установ виконання покарань

StopCor
StopCor

StopCor

ДБР розслідує факти обігу наркотичних речовин в одній із установ виконання покарань

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську, здійснюють досудове розслідування за фактами незаконного придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів працівниками ДУ «Бахмутська  установа  виконання покарань № 6» та потрапляння заборонених речовин на території  установи (ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, інспектор одного з відділів виправної установи налагодив механізм систематичного придбання та доставки наркотичних речовин на територію Державної установи. За допомогою одного із  месенджерів правоохоронець отримував наркотичні речовини та інші заборонені предмети, які в подальшому він ховав в особистих речах та проносив на територію установи.

Наразі тривають першочергові слідчі дії, проведено санкціоновані  обшуки в службових приміщеннях та за місцем проживання правоохоронця. Вирішується питання повідомлення останньому про підозру та обрання відносно нього запобіжного заходу. Слідчі ДБР встановлюють причетність інших осіб у тому числі працівників колонії до незаконного обігу наркотичних речовин.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Донецької області. Оперативний супровід – Головне управління Служби безпеки України у Донецькій та Луганській областях.

У разі доведення вини, правоохоронцю загрожує покарання у вигляді штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до 2 років, або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі на той самий строк.

Другие новости