ПоддержатьУкраїнська

ДБР розслідує обставини смерті людини у автомобілі патрульних

StopCor
StopCor

StopCor

ДБР розслідує обставини смерті людини у автомобілі патрульних

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, розслідують обставини смерті чоловіка у автомобілі патрульної поліції. Досудове розслідування розпочато за ознаками перевищення влади або службових повноважень працівниками правоохоронного органу, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, 14 квітня 2020 року близько 17:00 у м. Дніпро місцевий мешканець викликав поліцію, адже його брат почав бити батька. Після прибуття правоохоронців за викликом ймовірний правопорушник почав тікати від поліцейських та був затриманий у дворі сусіднього будинку. Після цього поліцейські посадили затриманого на заднє сидіння службового автомобіля та одягли кайданки (затриманий поводив себе агресивно). Через 10 хвилин чоловік перестав подавати ознаки життя. Попри надання першої медичної допомоги від поліцейських та медиків, які приїхали на виклик, врятувати життя затриманого не вдалося.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Дніпропетровської області.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Другие новости

Сенат США рассмотрит законопроект о помощи Украине без миграционной реформы

Сенат США рассмотрит законопроект о помощи Украине без миграционной реформы

Еще до голосования за "большой пакет" Комитет по ассигнованию опубликовал альтернативный текст документа, который предусматривал только международную помощь Украине в размере 60,06 миллиарда долларов США, исключая израильскую и тайваньскую помощь