ПоддержатьУкраїнська

ДБР співпрацюватиме з Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка

StopCor
StopCor

StopCor

ДБР співпрацюватиме з Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка

В.о. Директора Державного бюро розслідувань Олексій Сухачов та  директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ Сергій Корсунський, 29 вересня 2020 року підписали Меморандум про співпрацю між ДБР  та навчально-науковим закладом післядипломної освіти.

Під час підписання меморандуму Олексій Сухачов наголосив на важливості співпраці між Державним бюро розслідувань та науковими закладами.

«Меморандум між ДБР та Дипломатичною академією України це ще одна цеглина у фундамент створення на базі Державного бюро розслідувань наукового центру. Наразі ми працюємо над тим, аби залучити до співпраці з Бюро найкращі наукові школи України. Не менш важливим для нас є можливість підвищувати кваліфікацію працівників ДБР, які працюють у сфері зовнішніх зносин. Адже для ефективного виконання покладених на ДБР завдань нам необхідна ефективна співпраця з правоохоронними органами інших держав», - підсумував Олексій Сухачов.

Крім цього, меморандум передбачає розробку проєктів законів, міжнародних договорів, інших нормативно-правових актів та проведення наукової експертизи нормативно-правових актів із залученням фахівців ДБР та Дипломатичної академії України.

Другие новости