ПоддержатьУкраїнська

ДБР затримало оперуповноваженого Нацполіції під час одержання хабара

StopCor
StopCor

StopCor

ДБР затримало оперуповноваженого Нацполіції під час одержання хабара

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, затримали оперуповноваженого відділу кримінальної поліції одного з відділів поліції Головного управління Нацполіції в Черкаській області за вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).  

За попередньою інформацією, правоохоронці затримали громадянку за підозрою у вчиненні шахрайських дій та доставили її до управління поліції, де провели її особистий обшук без складання буд-яких процесуальних документів. Один з правоохоронців почав вимагати 10 тисяч гривень за непритягнення потерпілої до кримінальної відповідальності.  Згодом сума була зменшена до 5 тисяч гривень.

9 квітня 2020 року слідчі ДБР затримали правоохоронця в порядку  ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час одержання частини неправомірної вигоди.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провдженні здійснює прокуратура Черкаської області. Оперативний супровід – Управління Служби безпеки України в Черкаській області.

У разі доведення вини, затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Другие новости