ПоддержатьУкраїнська

Державне бюро розслідувань поглиблює співпрацю з міжнародними партнерами

StopCor
StopCor

StopCor

Державне бюро розслідувань поглиблює співпрацю з міжнародними партнерами

В Офісі Ради Європи в Україні відбулася координаційна зустріч міжнародних партнерів Державного бюро розслідувань. Обговорити питання поглиблення взаємовідносин з ДБР зібралися представники Ради Європи, Консультативної Місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні, Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, Моніторингової місії ООН з прав людини, Програми розвитку ООН, Управління ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС), американські партнери, тощо. Скайп-зв’язком до дискусії приєднався голова Відділу Східного партнерства Департаменту національної імплементації прав людини Директорату прав людини Ради Європи Тігран Карапетян.

Т. в. о. Директора ДБР Ірина Венедіктова презентувала представникам міжнародних організацій мету та пріоритети діяльності Бюро, структурне бачення розвитку правоохоронного органу задля покращення прав і свобод людини в Україні.

«Державне бюро розслідувань проходить етап перезавантаження. Наприкінці грудня ДБР стало правоохоронним органом. Тепер у нас більше відповідальності перед суспільством. Нам потрібно якнайшвидше укомплектувати наш штат слідчими та оперативниками, щоб запустити роботу ДБР на повну потужність для досягнення максимально ефективних результатів», - розповіла Ірина Венедіктова.

Міжнародні партнери обговорили і підтримали програму першочергових організаційно–технічних кроків Державного бюро розслідувань.

«Ми зацікавлені у поглибленні нашої співпраці з Державним бюро розслідувань в координації з іншими міжнародними партнерами для розвитку напрямків, необхідних для ефективного функціонування ДБР», - заявила заступник голови Офісу Ради Європи в Україні Олена Литвиненко.

Т. в. о. Директора ДБР подякувала міжнародним партнерам за підтримку та запросила найближчим часом долучитися також до процесу формування Ради громадського контролю при Державному бюро розслідувань.

Другие новости