ПоддержатьУкраїнська

Держприкордонслужба зафіксувала нові осередки винищення лісу і видобування бурштину

StopCor
StopCor

StopCor

Держприкордонслужба зафіксувала нові осередки винищення лісу і видобування бурштину

Держприкордонслужба здійснила глибокий повітряний моніторинг ситуації щодо незаконного видобування бурштину та вирубки лісу. Національна поліція вже направила у виявлені райони додаткові сили та засоби для протидії незаконній діяльності.

Упродовж минулого тижня прикордонники-авіатори здійснили кілька робочих вильотів та зафіксували чергові факти незаконної діяльності в районах, прилеглих до державного кордону, – повідомляє прес-служба ДПС України

Близько 10 осередків незаконного видобутку бурштину виявили в Олевському районі Житомирської області та Рокитнівському, Зарічненському, Володимирецькому і Дубровицкому районах Рівненщини. В цих місцях фіксувалася велика кількість копачів, автомобільної техніки, мотопомп та інших технічних засобів.

У Володимир-Волинському районі Волинської області, Вовчанському районі Харківської області, Сокальському, Яворівському, Жидачівському, Стрийському районах Львівської області, Краснопільському районі Сумської області та Сновському і Семенівському районах Чернігівської області зафіксовано ділянки, де здійснювалася вирубка лісу та обладнані місця для виготовлення деревного вугілля.

Окрім того, під час повітряного моніторингу прикордонники виявили на території Львівської, Волинської, Тернопільської, Чернівецької, Івано-Франківської, Рівненської та Вінницької областей імовірні місця зльоту (посадки) малих літальних апаратів та накопичення товарів, які можуть використовувати у своїй діяльності контрабандисти.

Загалом під час польотів екіпажі літаків Держприкордонслужби оглянули 2,5 тисячі кілометрів лінії державного кордону та 12 тисяч квадратних кілометрів тилових ділянок.

.

Другие новости