ПоддержатьУкраїнська

Директор Авдіївського коксохіму розповів про збитки, завдані терористами підприємству

StopCor
StopCor

StopCor

Директор Авдіївського коксохіму розповів про збитки, завдані терористами підприємству

Директор Авдіївського коксохімічного заводу Муса Магомедов повідомив, що в результаті обстрілу бойовиків "ДНР" на підприємстві пошкоджено естакади.

Про це він розповів на прес-конференції.

"Працюємо на колишньому рівні, на 30% нашої потужності. Додати можливості немає, тому що ще не відновлена колишня вода. Бригади, які планували вийти вчора, не змогли потрапити на лінії. Зараз з'явилася інформація, що не змогли вийти й сьогодні", – сказав директор.

Магомедов розповів, що загроза повної консервації заводу залишається. Він додав, що їм вдалося зберегти опалення Авдіївки.

"Вчора на завод прилетіло і перебило естакади, до яких іде живлення на другу частину заводу. Якби прилетіло трошки лівіше, ми б уже стояли. Підтримка є. Нам наші колеги відправляють багато дизельного палива", – сказав він.

Раніше повідомлялося, що незаконні збройні формування з усіх сил гатять по позиціях української армії з "Градів" та важкої артилерії. За добу вони більше сотні разів порушили тишу і завдали значних втрат силам АТО: 4 військових загинули, а 17 отримали поранення різного ступеня важкості.

Нагадуємо, голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив, що росіяни із СЦКК знову письмово підтвердили тимчасове перемир'я під Авдіївкою.

Другие новости