ПоддержатьУкраїнська

Директор Закарпатського облмуздрамтеатру вимагав від АТОшника хабар за благодійний концерт

StopCor
StopCor

StopCor

Директор Закарпатського облмуздрамтеатру вимагав від АТОшника хабар за благодійний концерт

Військовий прокурор Ужгородського гарнізону Олег Ціцак відкрив деякі подробиці затримання директора культурного закладу.

В Ужгороді військова прокуратура спільно з СБУ затримала директора закарпатського облмуздрамтеатру на хабарі, пише Depo.Закарпаття з посиланням на zaholovok.

Про це розповів військовий прокурор Ужгородського гарнізону Олег Ціцак.

14 квітня до прокуратури надійшла інформація, згідно якої директор вимагав у військовослужбовця незаконну винагороду за оренду залу. Військовий хотів провести у театрі безкоштовний захід для учасників АТО за зібрані волонтерами кошти. Звернення щодо проведення концерту до Закарпатського театру надіслала облрада.

Але керівнику театру цього виявилося мало. Спершу військовий заплатив саму орендну плату. А вже поверх того директор просив спочатку 8 тисяч гривень, а після "торгування" зійшлися на 4 тисячах. Врешті сьогодні на 2 тисячах директора облмуздрамтеатру і затримали у порядку ст. 208 ККУ. Його одразу ж затримали правоохоронці. Наразі керівник театру перебуває у міськвідділі. Військова прокуратура клопотатиме про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту, але обиратиме його суд. Визначення розміру застави також можливе.

Директор Закарпатського облмуздтрамтеатру пояснював, що потребує ці гроші для оплати технічного персоналу у позаурочний час. При цьому він відмовлявся, щоб військовий особисто передав їх тому ж таки персоналу. Відповідно чоловік поскаржився до військової прокуратури.

Що цікаво, директор свою вину заперечує і каже що мав внести ці кошти у касу на певні цілі. Разом з тим жодних договорів, окрім оренди, військовослужбовець не підписував.

До слова, благодійний концерт для військових завтра Ужгороді таки відбудеться.

Другие новости