ПоддержатьУкраїнська

Дистанційно на варті життя та здоров’я. Оператори колл-центру поліції Донеччини приймають всі виклики про допомогу

StopCor
StopCor

StopCor

Дистанційно на варті життя та здоров’я. Оператори колл-центру поліції Донеччини приймають всі виклики про допомогу

Повідомити про правопорушення, звернутися по допомогу у біді чи зателефонувати на 102 у питаннях, які не стосуються безпосередньої роботи поліції - причини виклику різні, а результат один – миттєве реагування. Кожен виклик свідчить про стовідсоткову довіру громади до поліції.

Дистанційно на варті життя та здоров’я. Оператори колл-центру поліції Донеччини приймають всі виклики про допомогу

Запитайте в себе: «В яких випадках людина телефонує у поліцію?». Раніше – пряма загроза життю та здоров’ю, зараз – знайти допомогу і розуміння у будь-якому питанні та події. Сьогодні ми розповімо про повідомлення, які не містять кримінального чи адміністративного забарвлення. Ми поговоримо про людяність та довіру, про безмежну силу відповідальності за кожне життя людини.

«Котра зараз година?», «Допоможіть, я заблукав», «Не можу викликати швидку!». Здавалося, що на деякі прості питання можна знайти відповідь у своємугаджеті чи у перехожого. Проте не варто забувати, що людина може знаходитися в кризовому емоційному стані, а також звернення до професіоналів може попередити страшні наслідки.

В колл-центрі Єдиного аналітичного сервісного центра операторки за секунди обробляють всі повідомлення громадян. Відшліфований механізм роботи дозволяє миттєво приймати виклики, адже час – головна зброя у боротьбі за життя людини.

Так, на лінію 102 надійшов дзвінок зі Слов’янська. Дівчина не могла викликати швидку для своєї мами, тому звернулася по допомогу до поліції. Виклик прийняла операторка з чотирирічним стажем роботи Марина Клименко. Вже за хвилину після дзвінка основна інформація повідомлення була передана бригаді невідкладної меддопомоги.

Дівчина працює у 102 з першого дня запуску сучасного колл-ценру – з травня 2016 року. На її рахунку більше 100 тисяч оброблених викликів.

Ось кілька строк з подяки, які залишила заявниця: «Передайте, будь ласка, спасибі дівчині оператору 102, яка викликала швидку для моєї мами. Медики встигли вчасно. Дякую їй, хай ніколи не хворіє!».

Такі слова вдячності надають наснагу та залишаються у серці.

Ми розповіли вам одну з тисячі історій врятованого життя. Пам’ятайте, кожен дзвінок важливий для нас! Ми працюємо для вашої безпеки, збереження життя та здоров’я.

Другие новости