ПоддержатьУкраїнська

Діям правопорушників буде надана принципова оцінка, - Ігор Клименко

StopCor
StopCor

StopCor

Діям правопорушників буде надана принципова оцінка, - Ігор Клименко

Учасники акції не реагували на всі спроби правоохоронців не допустити загострення ситуації у Нових Санжарах. Про це Голова Нацполіції заявив під час наради за участю Прем‘єр-міністра України Олексія Гончарука.

За словами Ігоря Клименка,  сили Нацполіції, Національної гвардії, ДСНС у Нових Санжарах виставили о 7-й годині ранку. При цьому місцеві жителі уже створили 5 несанкціонованих блокпостів поблизу санаторію, де планували розмістити громадян, котрі прибули з Китаю, і перекрили дорогу тракторами та автомобілями.

«Ми постійно проводили з ними переговори, працювала поліція діалогу. Ми намагалися переконати людей у недоцільності і безглуздості такої поведінки і такого нагнітання ситуації. На жаль, жодні аргументи місцевих жителів не переконали, більше того - вони проявляли агресію під час переговорів.

На фініші були створені несанкціоновані барикади. Воли  розвели багаття, які мали на меті не допустити працівників поліції і автобуси з людьми на місце дислокації санаторію. Згодом агресія переросла у відкриту агресію, почали кидати каміння і все, що попадалося під руку. Поліція  та Нацгвардія вжила всіх заходів, аби попередити, а потім припинити масові заворушення», - розповів глава Нацполіції.

На цей час із активними учасниками подій спілкуються слідчі. Їх діям буде надана принципова  оцінка.

Поліцейські та нацгвардійці продовжують стежити за порядком та забезпечувати охорону території санаторію.

Нагадаємо: за фактом масових заворушень у Нових Санжарах та погрозу або насильство щодо працівників правоохоронного органу розпочато кримінальні провадження.

Управління комунікації Національної поліції України

Другие новости