ПоддержатьУкраїнська

Для розслідування «справ Майдану» НАБУ необхідне сприяння інших правоохоронних органів

StopCor
StopCor

StopCor

Для розслідування «справ Майдану» НАБУ необхідне сприяння інших правоохоронних органів

Забезпечення ефективного розслідування у понад 190 справах, які до листопада 2019 року розслідувала Генеральна прокуратура, стало викликом для Національного бюро. Зважаючи на обсяг матеріалів переданих проваджень, що перевищує 22 тисячі томів, складність викладених злочинів — приблизно половина з них припадає на так звані економічні «справи Майдану», а також на обмеженість штату детективів, Національне бюро потребує сприяння з боку правоохоронних органів, які починали слідство. Про це йдеться у Звіті про діяльність НАБУ та САП у ІІ півріччі 2019 року.

На старті роботи НАБУ передбачалося, що довести до логічного завершення кримінальні провадження, які стосуються дій минулої влади (до 2015 року), має Генеральна прокуратура. Оскільки в іншому разі детективам довелося б зосередитися на «старих злочинах», не маючи змоги братися за розслідування фактів корупції чинних посадовців.

Однак п’ять років потому розслідування «справ Майдану» не скеровані до суду та передані в роботу Національного бюро. Наразі перед 240 детективами стоїть амбітне завдання — належно дослідити передані від ГПУ справи, оцінити допустимість раніше зібраної доказової бази та продовжити розслідування.

Звіт за ІІ півріччя 2019 року: http://bit.ly/3886K6V

Відеозвіт - http://bit.ly/37ddRd6

Інфографіка у кращій якості - https://flic.kr/p/2irzdHq

https://www.youtube.com/watch?v=YG3z7TOEtCEVideo of Результати НАБУ і САП у ІІ півріччі 2019

Другие новости