ПоддержатьУкраїнська

Дмитро Кулеба

StopCor
StopCor

StopCor

Дмитро Кулеба

Міністр закордонних справ України

Місце народження

Народився 19 квітня 1981 в м. суми, Україна.

Освіти

У 2003 закінчив інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю-міжнародне право.

2004-2005 – Аспірант кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Phd. Він розмовляє англійською.

Сімейний стан

Одружений, виховує сина та доньку.

Його батько Іван Кулеба, був українським дипломатом з 1997 по 2000. був послом України в Єгипті в 2003-2004. -Заступник міністра закордонних справ України, з 2004 до 2009. Посол України в Чеській Республіці.

Кар'єру

Свою кар'єру він розпочав у 2003 році як аташе служби головного юридичного радника Міністерства закордонних справ України.

2005 -третій секретар юридичного департаменту Міністерства закордонних справ України.

2005-2009 -третій, другий секретар постійної місії України в міжнародні організації у Відні (з питань ОБСЄ).

2010-2012 -Перший секретар, радник, керівник департаменту Секретаріату МЗС України.

2013 -Радник віце-прем'єр-міністра України (Костянтин Грищенко) з гуманітарних питань.

У 2013 він пішов з державної служби і очолив UART Фонду культурної дипломатії.

2014 червня він повернувся на роботу в МЗС на запрошення міністра Павло Клімкін на посаду посла за спеціальними призначеннями для стратегічних комунікацій. Він займався створенням стратегічних комунікацій Міністерства закордонних справ України, впровадженням сучасних комунікаційних технологій у роботу Міністерства комунікацій та формування громадської дипломатії України....

9 квітня 2016 року Президент України Петро Порошенко підписав указ про призначення Кулеба як постійного представника України до Ради Європи.

29 серпня 2019 р. парламент затвердив новий склад Кабміну Дмитро Кулеба був призначений заступником прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

4 березня 2020 парламент проголосував за відставку Олексія Гончарук як прем'єр-міністра, що тягне за собою відставку всього уряду. Того ж дня парламент затвердив новий склад Кабінету Міністрів, Дмитро Кулеба був призначений міністром закордонних справ України.

Книги

1 березня 2019 року він представив свою книгу "війна за реальність: як завоювати в світі підробок, істин і спільнот" в художньому арсеналі, де він поділився своїми думками про те, як зберегти інформаційну оборону і завоювати комунікативну війну.

Регалії

Дипломатичний ранг першокласного радника.

Другие новости