ПоддержатьУкраїнська

"ДНР" та "ЛНР" напрошуються на енергетичну кризу – ІС

StopCor
StopCor

StopCor

'ДНР' та 'ЛНР' напрошуються на енергетичну кризу – ІС

Ватажки "ДНР" та "ЛНР" ризикують спричинити енергетичну кризу в ОРДЛО. Сторони не змогли домовитись про постачання вугілля для Зуївської ТЕС.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив координатор "Інформаційного спротиву" Дмитро Тимчук. Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 26 січня, український військовий журналіст Дмитро Тимчук заявив, що між "ДНР" та "ЛНР" загострилось питання про поставки вугілля на ВАТ "Зуївська ТЕС". За його словами, якщо ватажки республіки так і не вирішать його, електростанція припинить роботу. В результаті ОРДЛО чекає енергетична криза.

За його словами, ТЕС має на своїх складах близько 4 тисячі тонн вугілля, які можна використати для роботи електростанції. Тимчук особливо наголосив, що до кінця опалювального сезону ОРДЛО необхідно 30 тисяч тонн вугілля.

"Дана ситуація склалася внаслідок наявності в "ЛНР" значного боргу перед "ДНР" за спожиту електроенергію, що унеможливлює закупівлю необхідної кількості вугілля. У зв'язку з цим, на електростанції вдаються до змішування штатного вугілля з іншими марками, які не призначені для використання на ТЕС", – розповів Тимчук.

Він підсумував, що такі дії російських найманців призводять до швидкого зносу обладнання ТЕС. Так, в результаті бойовики стикаються з проблемами з експлуатацією електростанції, пов’язаних з аварійним відключенням.

Другие новости