ПоддержатьУкраїнська

Найбільшу кондитерську фабрику "Roshen" перейменують

StopCor
StopCor

StopCor

Найбільшу кондитерську фабрику 'Roshen' перейменують

Представник Roshen розповів, що найбільша кондитерська фабрика у столиці матиме не лише суспільний простір, а й нову сучасну назву. Так, до "Roshen" додадуть всього одне слово.

Новину передає "Преса України".

Міноритарний акціонер корпорації Roshen В'ячеслав Москалевський повідомив, що найбільшу кондитерську фабрику Петра Порошенка, що у Києві, перейменують. Про це він розповів у новому інтерв'ю.

За його словами, фабриці "вдихнуть нове життя", перейменувавши її на Roshen Plaza. Крім того, на її території хочуть зробити безкоштовний каток.

"Вона потихеньку перетворюється в пам'ятник. В цьому році ми переїжджаємо в заводську будівлю, там буде офіс нашої компанії. Крім цього, ми хочемо дати цій фабриці нове життя. Умовна назва – Рошен Плаза", – прокоментував він.

Москалевський додав, що Рошен Плаза вже через рік придбає магазин, де кожен покупець може побачити, як виготовляють шоколад.

"Крім цього, ми хочемо створити там щось на зразок технічного музею або fab lab – невелику фабричну майстерню, де можна виготовляти якісь деталі на верстатах", – додав він.

Додамо, Roshen збирається купити землю у Борисполі, яку компанія українського президента наразі орендує.

Другие новости