ПоддержатьУкраїнська

До суду направлено обвинувальний акт стосовно пособника діяльності терористичної організації

StopCor
StopCor

StopCor

До суду направлено обвинувальний акт стосовно пособника діяльності терористичної організації

Прокурорами Спеціалізованої прокуратури у сфері нагляду за кримінальними провадженнями про військові злочини та у сфері оборонно-промислового комплексу та Департаменту нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту Офісу Генерального прокурора завершено досудове розслідування та направлено до Дарницького районного суду м. Києва обвинувальний акт стосовно громадянина України за сприяння діяльності терористичної організації.

За версією слідства, вказаний громадянин з серпня по грудень 2017 року, сприяючи терористичній організації «ДНР», брав участь у придбанні технічних і транспортних засобів, зброї та бойових припасів, а також у підготовці терористичного акту в місті Києві, яким передбачалося вбивство військовослужбовців у громадському місці. Проте свій злочинний намір він не довів до кінця через незалежні від нього обставини.

Щодо обвинуваченого застосовано запобіжний захід тримання під вартою, йому інкриміновано ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 263 КК України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Другие новости