ПоддержатьУкраїнська

До уваги кандидатів, що претендують на зайняття посад прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури

StopCor
StopCor

StopCor

До уваги кандидатів, що претендують на зайняття посад прокурорів  Спеціалізованої антикорупційної прокуратури

4 березня на засіданні конкурсної комісії з проведення відкритого конкурсу з відбору кандидатів на зайняття посад прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури затверджено рейтинговий список за наслідками тестування на загальні здібності.

Особи, які набрали 110 і більше балів, допущені до співбесід.

Метою проведення співбесіди є з’ясування професійних і морально-ділових якостей кандидата, необхідних для виконання службових обов’язків на посаді прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, відповідності рівня доходів способу життя тощо.

Співбесіди розпочнуться із 17 березня 2020 року згідно з графіком за адресою: м. Київ, вул. Юрія Іллєнка (Мельникова), 81-Б.

У день проведення співбесід кандидати виконуватимуть кейси (практичні письмові завдання) для з’ясування навичок практичної роботи.

Указані завдання моделюють практичні ситуації з визначення правової кваліфікації кримінального правопорушення, окреслення кола необхідних слідчих (розшукових), негласних слідчих (розшукових) дій і/або порядку їх проведення та інших питань, що виникають під час здійснення процесуального керівництва у кримінальних провадженнях. Також кейсами передбачено складення проєктів процесуальних документів у кримінальних провадженнях.

Під час виконання практичних завдань кандидатам забороняється використовувати електронні прилади та спілкуватися одне з одним.

Дозволяється користуватися Кримінальним процесуальним кодексом України, Кримінальним кодексом України, Законами України «Про прокуратуру» та «Про оперативно-розшукову діяльність» (у друкованому вигляді).

Кандидати, які запрошуються на співбесіду, не пізніше ніж за 24 години до її початку на електронну адресу робочої групи ([email protected]) подають для конкурсної комісії інформацію (обсягом 1-2 аркуші) про основні здобутки у професійній діяльності.

При собі необхідно мати паспорт або службове посвідчення. Графік співбесід на 17-20 березня 2020 року

Другие новости