ПоддержатьУкраїнська

До уваги прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих)

StopCor
StopCor

StopCor

До уваги прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих)

З 15 жовтня 2020 року розпочинається атестація прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих).

Перший етап атестації буде проходити в Культурному центрі «М82», який розташований по вул. Межигірська, 82 м. Києва, з дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі – Постанова).

З 12 жовтня 2020 на території міста Києва встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки. Відповідно до підпункту 1 пункту 14 Постанови забороняється проведення масових заходів за участю більш як 220 осіб та більше однієї особи на 10 кв м площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід. Загальна площа приміщення де буде відбуватися атестація прокурорів становить 3500 кв м.

Також для проходження іспиту при собі необхідно мати засоби індивідуального захисту, зокрема, респіратор або захисну маску (п. 10 Постанови), та кулькову ручку. Враховуючи запровадження протиепідемічних заходів використання питної води можливе лише у індивідуальній герметичній тарі.

Другие новости