ПоддержатьУкраїнська

До Всесвітнього дня сім’ї. «Рецепт» щастя поліцейської родини Прядкіних

StopCor
StopCor

StopCor

До Всесвітнього дня сім’ї. «Рецепт» щастя поліцейської родини Прядкіних

Кохання розбавити довірою та щедро приправити ніжністю, потім настояти під теплом поглядів і в жодному разі не розбавляти дрібницями непорозумінь – саме так слід готувати родинне щастя. Начальник відділу управління кримінальної поліції підполковник поліції Денис Прядкін та його дружина – старший слідчий майор поліції Тетяна можуть провести майстер-клас з приготування такої «страви» усім охочим.

До Всесвітнього дня сім’ї. «Рецепт» щастя поліцейської родини Прядкіних

Кохати - це не значить дивитися одне на одного, кохати - це значить разом дивитись в одному напрямку. Підтвердженням відомого висловлювання є взаємовідносини в родині Прядкіних. Денис і Тетяна всюди разом – і на роботі, і вдома. Подружжя об’єднане спільним побутом та службовими обов’язками.

Історія їхнього кохання почалася у 2005 році, коли «заочно» знайомі колеги з Жовтневого райвідділу одного дня разом зайшли до магазину, щоб звідти вийти «парою». Цей день став вирішальним у їхніх долях – відтоді Денис та Тетяна не розлучаються.

Начальник відділу управління кримінальної поліції та слідча сьогодні несуть службу в обласному главку поліції Донеччини. Їхній професіоналізм та сумлінна праця стали вагомим внеском у загальну справу забезпечення правопорядку в прифронтовому регіоні, а ніжні родинні стосунки –тим згустком романтичних емоцій, що наповнюють простір кохання у Всесвіті. Справжнім втіленням цієї любові для пари став син.

Таня стверджує, що саме спільна професія допомагає їм з чоловіком глибше розуміти один одного,уникати непорозумінь, пов’язаних зі специфікою служби. Різні захоплення на дозвіллі гармонійно збалансовують особистий простір кожного з них. Тетяна – завзята квітникарка, яка постійно дбає про затишок в оселі. Денисове захоплення – історія. Причому він не просто вивчає процес розвитку людства, а й сам доклав зусиль, щоб зафіксувати окремий фрагмент становлення одного з видів правоохоронної діяльності на тлі історії нашого регіону. Підполковник Денис Прядкін став автором книги «Карний розшук Донеччини», виданої до сторіччя служби.

У коловерті буденних клопотів родина поліцейських знаходить час для приємних занять, серед яких на першому місці - спілкування з тваринами. Так, у вільний від роботи час родина відвідує Кінологічний центр, щоб поспілкуватися з чотирилапими копами. Їхній син Віталик, за будь якої можливості, поспішає до коней – його захоплює верхова їзда. А ще поліцейська родина пишається своєю маленькою вихованкою – королівським пекінесом Фіфою, яка здобула титул юного чемпіона України.

Поліцейські понад усе цінують свій особистий простір, коли, повернувшись після робочого дня додому, можна приділити увагу дитині, зайнятися улюбленими справами та просто помовчати разом.

До Всесвітнього дня сім’ї. «Рецепт» щастя поліцейської родини Прядкіних
До Всесвітнього дня сім’ї. «Рецепт» щастя поліцейської родини Прядкіних

Другие новости