ПоддержатьУкраїнська

Домашнє насильство над членами родини для двох одеситів може обернутися позбавленням волі

StopCor
StopCor

StopCor

Домашнє насильство над членами родини для двох одеситів може обернутися позбавленням волі

Правопорушникам віком 30-ти та 48-ми років поліцейські оголосили підозру за ст.126-1 Кримінального кодексу України. Молодший за віком чоловік кривдив батька, а старший - систематично знущався над співмешканкою.

Потерпілі 65-ти та 49-ти років тривалий час потерпали від погроз, побиття та нецензурної лайки з боку правопорушників. Притягнення до адміністративної відповідальності ніяк не вплинуло на поведінку кривдників, тому поліцейські розпочали відносно них кримінальні провадження.

Відповідно до чинного законодавства, чоловікам загрожує покарання у вигляді громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до двох років.

Поліцейські зауважують: протиправні дії сімейних дебоширів можуть мати для постраждалих серйозні наслідки, тому у випадку прояву насильства щодо вас або ваших рідних не зволікайте, а негайно звертайтеся із заявою до найближчого підрозділу поліції або на спецлінію «102».

Одеське районне управління поліції № 1

Другие новости