ПоддержатьУкраїнська

Дружина судді Вищого адмінсуду отримала від Кабміну бурштинове родовище площею 60 га

StopCor
StopCor

StopCor

Дружина судді Вищого адмінсуду отримала від Кабміну бурштинове родовище площею 60 га

Кабмін вляпався у новий корупційний скандал. З його згоди дружина судді Вищого адмінсуду користуватиметься багатою на бурштин ділянкою.

Новину повідомляє "Преса України".

Стало відомо, що ТОВ "Центр "Сонячне ремесло" зможе розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у Рівненській області. Йдеться про ділянку площею 60,23 га, багату на бурштин. Відповідне рішення Кабмін ухвалив 18 жовтня.

Як зазначається, власницею ТОВ "Центр "Сонячне ремесло" є Галина Симха, дружина судді Вищого адміністративного суду Миколи Заїки. Фірма жінки орендуватиме ділянку впродовж 12 років для видобутку сонячного каміння на родовищі "Володимирець-Східне". Для цього доведеться провести вирубку лісу, який знаходиться на вказаній ділянці.

Передбачається, що товариство "Центр "Сонячне ремесло" муситиме компенсувати втрати державному лісгоспу через вирубку лісу. Крім того, у Кабміні не озвучили, на скільки вигідною для держави є передача ділянки у користування фірми, яка, до речі, зареєстрована в смт Володимирець Рівненської області на кіпрську компанію "ГС Віталстоун лімітед".

Варто зазначити також, що раніше суддю Миколу Заїку звинуватили у приховуванні доходів дружини. Він також "прикривав" суддів, які виносили неправомірні рішення учасникам Майдану. Крім того, ДФСУ підозрювала фірму Галини Симхи в ухиленні податків.

Другие новости