ПоддержатьУкраїнська

ДСНС перевірить понад 4 тисячі торговельних центрів

StopCor
StopCor

StopCor

ДСНС перевірить понад 4 тисячі торговельних центрів

Державна служба з надзвичайних ситуацій має перевірити близько 30 тисяч об'єктів із масовим скупченням людей, з яких більш як 4 тисячі – ТРЦ, близько 2 тисяч лікарень та понад 25 тисяч шкіл і дитячих садків. Наразі перевірено пожежну безпеку вже 1319 місць.

Про це повідоми на голова ДСНС Микола Чечоткін на засіданні Кабміну.

"Серед поданих до суду матеріалів на зупинку роботи увага до питань безпеки практично не приділяється в ТРЦ "Альтаїровський" в місті Одеса, ТРЦ "Рікос" та супермаркеті "Колібріус" в Рівненській області, де шляхи евакуації не відповідають вимогам норм, а системи протипожежного захисту роками залишаються в непрацездатному стані", – заявив Чечоткін.

У Києві підлягають перевірці 9 торговельних центрів. Голова ДСНС вказав назви торговельних центрів, які створюють небезпеку людям. А саме, у "Магелані" та "Дрімтауні" вже виявлені правопорушення.

За його словами, при перевірці було виявлено понад 15 тисяч порушень, з яких понад 5 тисяч не усувалися протягом тривалого часу. Найгірший стан склався в Донецькій, Сумській та Тернопільській областях.

Всього на керівників об'єктів накладено 1200 адміністративних стягнень. До суду подано позови на закриття 37 об'єктів.

Крім того, Чечоткін сказав, що отримує інформацію про надходження дзвінків з пропозиціями за певну винагороду "вирішити питання щодо лояльного ставлення тих, хто перевіряє". Він просить повідомляти про такі випадки за телефоном довіри правоохоронних органів.

Другие новости