ПоддержатьУкраїнська

Два місяці під вартою - суд обрав запобіжний захід патрульному, який під час переслідування поранив громадянина

StopCor
StopCor

StopCor

Два місяці під вартою  - суд обрав запобіжний захід патрульному, який під час переслідування поранив громадянина

За клопотанням слідчих територіального управління ДБР, розташованого в місті Полтаві, обрано запобіжний захід харківському патрульному, який застосував табельну зброю для зупинки транспортного засобу та поранив людину. Октябрський районний суд міста Полтави ухвалив взяти правоохоронця під варту без права внесення застави строком на 60 днів.

Нагадаємо, 13 лютого близько 3 години ночі в Харкові командир однієї з рот Управління патрульної поліції у Харківській області  під час переслідування здійснив три постріли в бік авто. В результаті, пасажир автомобіля отримав два проникаючі поранення в спину та поперек з розривом правої легені.

14 лютого слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, повідомили  про підозру патрульному у перевищення влади або службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України).

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Харківської області. Розслідування резонансної стрілянини у Харкові перебуває на контролі керівництва Державного бюро розслідувань.

Другие новости