ПоддержатьУкраїнська

Двоє жителів Білгорода-Дністровського притягуються до кримінальної відповідальності за домашнє насильство

StopCor
StopCor

StopCor

Двоє жителів Білгорода-Дністровського притягуються до кримінальної відповідальності за домашнє насильство

За систематичне знущання над власною матір’ю братам-близнюкам загрожує до двох років позбавлення волі.

Нездорова обстановка в родині назріла вже давно - двоє 44-річних чоловіків не бажають жити під одним дахом з матір’ю і влаштовують вдома систематичні скандали та бійки. А все через те, що літня жінка сварить своїх дорослих синів за пияцтво.

До правопорушників поліцейські кілька разів застосовували заходи адміністративного впливу відповідно до ст. 173-2 (вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) КУпАП, але на шлях виправлення чоловіки так і не стали.

Коли стосунки між родичами зайшли у глухий кут, слідчі розпочали провадження за ст. 126-1 (домашнє насильство) Кримінального кодексу України, яка передбачає в рази суворіше покарання. Наразі триває досудове розслідування.

Шановні громадяни, якщо ви стали жертвою домашнього насильства, в жодному разі не замовчуйте такі випадки. Обов’язково звертайтеся до поліції, адже своєчасне інформування може попередити страшні наслідки.

Білгород-Дністровський відділ поліції в Одеській області

Другие новости