ПоддержатьУкраїнська

Двом офіцерам на Львівщині повідомлено про підозру у викраденні військового майна

StopCor
StopCor

StopCor

Двом офіцерам на Львівщині повідомлено про підозру у викраденні військового майна

За процесуального керівництва військової прокуратури Львівського гарнізону повідомлено про підозру заступнику командира полку з озброєння та заступнику командира ремонтно-відновлювального батальйону з озброєння однієї з військових частин, дислокованих на Львівщині. Військовослужбовці підозрюються у викраденні військового майна, вчиненому в умовах особливого періоду (ч. 3 ст. 410 КК України).

За даними слідства, заступник командира полку, використовуючи своє службове становище, упродовж 2019 року налагодив протиправний механізм викрадення військового майна – запчастин до автотехніки військової частини. До вчинення злочину офіцер залучив свого підлеглого.

Під час обшуків приміщень поза межами місця служби вилучено 21 одиницю комплектуючих та елементів до військової техніки. Повна їх вартість буде встановлена у ході експертиз, які тривають.

Також в ході позапланового аудиту фінансово-господарської діяльності військової частини виявлено недостачу майна автомобільної служби на суму понад 1 млн грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює територіальне управління ДБР, розташоване у м. Львові.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Другие новости