ПоддержатьУкраїнська

Екс-керівник Кіровоградської ОДА опікувався "конвертом", діючим в Центральній Україні

StopCor
StopCor

StopCor

Екс-керівник Кіровоградської ОДА опікувався 'конвертом', діючим в Центральній Україні

У Кіровограді Служба безпеки України спільно з фіскальною службою ліквідувала конвертаційний центр, "філії" якого працювали на території Кіровоградської, Черкаської, Київської та Вінницької областей.

Група зловмисників, серед яких один з колишніх керівників Кіровоградської облдержадміністрації, створила незаконну схему проведення фіктивних фінансово-господарських операцій. Вони надавали реально діючим підприємствам послуги з незаконного зменшення податкових зобов'язань перед бюджетом та ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, а також переведення коштів у готівку.

Загальний обіг коштів "конверту" з початку року склав приблизно 250 мільйонів гривень. Лише за останні дні ділки надали "послуг" по ухиленню від сплати податків підприємствам реального сектору на суму понад 20 мільйонів гривень.

Під час спільної операції одночасно припинена діяльність філій конвертаційного центру у Броварах, Борисполі, Умані та Кіровограді.

Під час обшуків правоохоронці вилучили з незаконного обігу 41 печатку підконтрольних "конверту" підприємств, 20 електронних цифрових підписів керівників фіктивних суб'єктів господарювання, сім одиниць вогнепальної зброї та понад 600 набоїв до неї, чорнову бухгалтерію, офісну техніку.

З метою відшкодування завданих державі збитків накладено арешт на 35 банківських рахунків.

Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 205 (фіктивне підприємництво) та ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

Екс-керівник Кіровоградської ОДА опікувався ''конвертом'', діючим в Центральній Україні
Екс-керівник Кіровоградської ОДА опікувався ''конвертом'', діючим в Центральній Україні

Другие новости