ПоддержатьУкраїнська

"Єрмак веде секретні переговори з Кремлем", – політтехнолог Уколов

StopCor
StopCor

StopCor

'Єрмак веде секретні переговори з Кремлем', – політтехнолог Уколов

Голова ОПУ Єрмак повідомив, що знаходиться на постійному контакті з керівником адміністрації Путіна Дмитром Козаком, а отже веде переговори з Кремлем.

Про це в ефірі "Прямого" заявив політтехнолог Віктор Уколов.

"У Зеленського ведуть секретні переговори з Кремлем, це стало очевидним після того коли Єрмак повідомив, що він на постійному контакті з Козаком), але треба враховувати, що Микола Патрушев (директор ФСБ Росії — ред) це вищий рівень ніж Козак, це найближча людина ніж Козак до Путіна. Патрушев став головою ФСБ якраз напередодні того як Путін став президентом", - заявив Уколов.

Нагадаємо, що голова Офісу президента Андрій Єрмак прокоментував оприлюднену журналістами програми "Схеми" інформацію про те, що президент Володимир Зеленський нібито повернувся з Оману на тому ж літаку, на якому в цю країну прилетів секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев.

Зазначимо, раніше журналісти програми "Схеми" повідомили, що секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев прибув в Оман в той же день, коли звідти летів президент України Володимир Зеленський. За даними журналістів "Схем", Зеленський скористався для повернення в Україну тим же літаком, на якому Патрушев прибув до Оману з Москви.

Другие новости