ПоддержатьУкраїнська

Генерал-майора СБУ судитимуть за держзраду

StopCor
StopCor

StopCor

Генерал-майора СБУ судитимуть за держзраду

Прокурорами Офісу генпрокурора затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно одного з колишніх керівників Центру спеціальних операцій «А» генерал-майора СБУ Валерія Шайтанова за фактом вчинення державної зради та замаху на скоєння терористичного акту.

 Фото: СБУ

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора України, передає "Патріот Донбасу".

Встановлено, що генерал-майор збирав на території України інформацію, що становить державну таємницю, яку потім передавав представникам спецслужб Російської Федерації. Виконуючи їхні завдання, він підшуковував на території України осіб для вчинення теракту серед колишніх військовослужбовців СБУ.

"Злочин планувався з метою залякування населення шляхом заподіяння насильницької смерті майору ЗС Чеченської Республіки Ічкерія, який з лютого 2015 року під час війни на сході України очолював Міжнародний миротворчий батальйон імені Джохара Дудаєва", – йдеться у повідомленні.

У разі доведення вини йому загрожує позбавлення волі на строк від 12 до 15 років.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, керівництво «Нафтогазу» звинуватили в державній зраді.

Другие новости

Сексуальное насилие во время войны: в Украине работают 11 центров помощи пострадавшим от СНПК

Сексуальное насилие во время войны: в Украине работают 11 центров помощи пострадавшим от СНПК

В четверг, 7 декабря, в прессцентре "СтопКор" прошел тренинг для представителей медиа на тему "Интервью с пострадавшими от сексуального насилия. Как не нарушить нормы права или закона?"