ПоддержатьУкраїнська

Генпрокуратура скерувала у суд справу стосовно посадовця податкової інспекції в Дніпропетровську

StopCor
StopCor

StopCor

Генпрокуратура скерувала у суд справу стосовно посадовця податкової інспекції в Дніпропетровську

Генпрокуратура направила до суду кримінальне провадження стосовно начальника оперативного управління Державної податкової інспекції одного з районів Дніпропетровська. Про це повідомляють в прес-службі ГПУ.

Чиновник за попередньою змовою зі своїм керівником - першим заступником начальника ДПІ цього ж району Дніпропетровська вимагали та одержали від представника комерційних структур хабар у сумі 2,2 млн. грн за непритягнення до кримінальної відповідальності підприємців.

Дії підозрюваного кваліфіковано за ч.4 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України. Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Як зазначили в ГПУ, з листопада минулого року посадовець протягом трьох місяців переховувався від органів досудового слідства, однак зусиллями оперативних підрозділів та слідчих його місцезнаходження встановлено та попереджено можливість уникнення від покарання за скоєння корупційного злочину.

Кримінальне провадження стосовно іншого підозрюваного скеровано до суду у січні цього року.

Другие новости