ПоддержатьУкраїнська

Генпрокурор Ірина Венедіктова провела зустріч з послами країн «Великої сімки» та ЄС

StopCor
StopCor

StopCor

Генпрокурор Ірина Венедіктова провела зустріч з послами країн «Великої сімки» та ЄС

28 квітня 2020 року відбулася онлайн-зустріч Генерального прокурора Ірини Венедіктової з послами країн «Великої сімки» і ЄС.

На цій зустрічі Генеральний прокурор поінформувала іноземних партнерів про завдання та цілі, досягнення яких є ключовими у процесі подальшого реформування органів прокуратури України, над якими зараз працює відомство, а також про основні результати роботи Офісу, зокрема щодо стану розслідування в резонансних кримінальних провадженнях.

"Прокуратура діє у рамках закону, неухильно дотримуючись принципу верховенства права. Ми стоїмо на твердій позиції незалежності органу і продовженні курсу його реформування. Нам важлива підтримка продовження якісних трансформацій в прокуратурі з боку міжнародної спільноти», - наголосила Ірина Венедіктова.

Крім того, сторони обговорили можливі перспективні напрями розширення та поглиблення співробітництва.

Керівники дипломатичних представництв привітали продовження реформ та висловили готовність і надалі підтримувати Офіс Генерального прокурора на шляху трансформації з метою приведення його роботи у відповідність до світових стандартів.

Другие новости