ПоддержатьУкраїнська

Генпрокурор розповів про арешти у справі Клименка

StopCor
StopCor

StopCor

Генпрокурор розповів про арешти у справі Клименка

Українські правоохоронці здійснили 9 арештів у справі про "податкові майданчики", організованими біглим Олександром Клименком із залученням керівників з Міністерства доходів і зборів. 46 особам було оголошено про підозру. Ще 18 знаходяться під заставою.

Новину повідомив генпрокурор Юрій Луценко, передає "Преса України".

За проміжними результатами (розслідування справи організації О.Клименка — ред.) підозру оголошено 46 особам, серед яких керівники регіональних податкових, а також сам екс-міністр доходів і зборів О.Клименко. Під вартою залишається 9 осіб, ще 18 осіб перебувають під заставою на загальну суму 59 млн грн", - написав Ю.Луценко на своїй сторінці в соцмережі Facebook в п'ятницю вранці.

За його словами, під час розслідування цієї справи військові прокурори ГПУ брали участь в розгляді 258 клопотань у судах із заходів забезпечення кримінального провадження. "Найбільша їх кількість (163) стосувалося накладення арешту на майно підозрюваних. Всі клопотання задоволені... Майно підозрюваних заарештовано на суму 900 млн грн. Сума арештованого майна О.Клименка і його афілійованих компаній сягає ще 6 млрд грн", – розповів генпрокурор.

Ю.Луценко також повідомив, що робота з розслідування цієї справи триває.

Нагадаємо, 24 травня 2017 року правоохоронці проводили в 15 областях України операцію щодо колишніх керівників обласних управлінь Міністерства доходів і зборів, причетних до організації функціонування т.зв. податкових майданчиків, пов'язаних з екс-міністром доходів і зборів О.Клименком. Були затримані 23 особи за підозрою у скоєнні злочинів за ч.1 ст.255, ч.2 ст.28, ч.2 ст.364 КК України (участь у злочинній організації та зловживання службовим становищем).

Другие новости