ПоддержатьУкраїнська

Герой розслідувань "СтопКору" Гордійчук витрачає на освіту сина півтора мільйона гривень на рік

StopCor
StopCor

StopCor

Герой розслідувань 'СтопКору' Гордійчук витрачає на освіту сина півтора мільйона гривень на рік

Герой розслідувань «СтопКору», депутат Хмельницької облради Андрій Гордійчук відправив свого сина на навчання до Великої Британії. На освіту витрачає 1,4 мільйона гривень на рік. Про це повідомляють колеги «СтопКору» з «Bigus info».

Всього, згідно з журналістським дослідження, за кордоном навчається близько 27% дітей чиновників, які задекларували витрати на освіту.

Найпопулярнішими країнами для здобуття знань виявилися Велика Британія та Сполучені Штати Америки. Також чада українських високопосадовців навчаються в Іспанії, Данії, Канаді, Швейцарії, Німеччині, Чехії та Нідерландах. Повідомляється, що загалом же на освіту своїх дітей у 2017 році 133 чиновники витратили 35,5 млн гривень.

Нагадаємо, у ході власного розслідування журналістами «СтопКору» виявили приховані факти з біографії політика, серед них дві судимості – за фінансові махінації та ДТП, а також знайшли інше незадеклароване майно Гордійчука. Бізнесменом вже зацікавились антикорупційні органи, зокрема НАЗК, та взялись за перевірку його статків.

За інформацією з власних джерел, хмельницький депутат дуже полюбляє коштовні автівки. Спостерігачі нарахували більше десятка різних транспортних засобів, якими користується Андрій Гордійчук», – зазначають журналісти «СтопКору».

https://youtu.be/lXok0bRC2l0

Другие новости