ПоддержатьУкраїнська

"Фактично ми працюємо на Росію" - через неякісний фальсифікат Вітротеста медлабораторії переходять на російські аналоги

StopCor
StopCor

StopCor

'Фактично ми працюємо на Росію' - через неякісний фальсифікат Вітротеста медлабораторії переходять на російські аналоги

Викрадення інтелектуальної та матеріальної власності, погрози, компанії-двійники та корумповані слідчі – аби розібратися у заплутаній ситуації навколо ІВК «Рамінтек», в якого недобросовісний конкурент практично вкрав інноваційну розробку, журналісти направили відповідні інформаційні запити і в Міністерство охорони здоров'я, і до поліції. Але у коментарях їм відмовили. До певного часу, здавалось, заплющував очі на цю історію й Антимонопольний комітет, допоки в ситуацію не втрутився «СтопКор».

''Фактично ми працюємо на Росію'' - через неякісний фальсифікат Вітротеста медлабораторії переходять на російські аналоги

«Було прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками недобросовісної конкуренції щодо питання у вигляді неправомірного використання у назві «Рамінтек» ЛТД. Наразі триває збирання доказів, і буде прийнято відповідне рішення за аналізом доказів. У разі доведення АМКУ може прийняти рішення зобов'язати прибрати з найменування слово «Рамінтек», з доменного імені сайту і з електронної пошти, що може вводити в оману споживача, а також може бути накладений штраф», - повідомила Людмила Шурховецька, заступник голови Київського територіального відділення АМКУ.

А от у державному підприємстві «Державний центр медичної сертифікації», що надало підробці повний пакет документів, від коментарів на камеру також відмовились. Проте в телефонній розмові запевнили: сертифікати видавали не вони.

Зазначимо, що у зв'язку з тим, що якість «Вітро-Теста» падає, то відповідно і лабораторії потихеньку переходять на російський замінник. «Тобто фактично ми працюємо на Росію. А що робити? Треба ж на чомусь працювати», - констатує біолог Тетяна Касьяненко.

Нагадаємо, найбільша відмінність двох продуктів - оригіналу й підробки - полягає в тому, що фальсифікований «Вітро-Тест» не завжди може впоратись з діагностикою так, як оригінал. Отже, у цій ситуації наявність одного лише дефісу може, нажаль, коштувати чийогось життя.

І ще один цікавий факт – інтереси одіозного пана Мурги, який «віджав» бізнес у колишніх співзасновників і штампує фальсифікат під злегка видозміненою назвою, в судах представляє адвокатська компанія «Аверлекс». Знайома назва? Так, це саме вони представляють інтереси Віктора Федоровича у справі про державну зраду. Отже, «Стоп Корупції» продовжує стежити за розвитком подій.

Деталі справи – у відеоматеріалі:

https://youtu.be/YsM3Qo0cF8c

Другие новости