ПоддержатьУкраїнська

Гіві вбив не "Шмель": ідеолог "Новоросії" Олег Царьов розкрив нові подробиці вбивства терориста

StopCor
StopCor

StopCor

Гіві вбив не 'Шмель': ідеолог 'Новоросії' Олег Царьов розкрив нові подробиці вбивства терориста

Колишній депутат Верховної Ради й екс-"спікер парламенту Новоросії" Олег Царьов розповів про нову версію окупантів у справі про вбивство Михайла Толстих, більш відомого як Гіві.

Гіві вбив не ''Шмель'': ідеолог ''Новоросії'' Олег Царьов розкрив нові подробиці вбивства терориста

В інтерв'ю сепаратистському ЗМІ Царьов заявив, що обстрілу бази батальйону "Сомалі" з вогнемета "Шмель" насправді не було, пише "Діалог.UA".

Розслідування вбивства ватажка "Сомалі" ще не завершено, але вже стали відомі нові подробиці. "Вибухівка була принесена в кабінет Михайла Толстих заздалегідь завербованих агентом СБУ. Відомо, що це була дівчина", – розповів Царьов. За його словами, в кабінеті Толстих було багато зброї, в тому числі й "Шмель", який детонував після вибуху заздалегідь залишеної тут вибухівки.

За словами Царьова, в "ДНР" ще працюють над розслідуванням справи Гіві, хоча особисто він не вважає його політичним. Раніше в Мережі з'явилося відео зі знищеного вогнем кабінету Гіві: в приміщенні не вцілів жоден предмет. Михайло Толстих загинув 8 лютого в захопленому будинку Макіївського проектного інституту. Тим часом Царьов залякує Януковича, Путіна і Шойгу майбутніми замахами українських спецслужб.

Другие новости