ПоддержатьУкраїнська

Головний держінспектор митниці постане перед судом за вимагання та одержання хабара

StopCor
StopCor

StopCor

Головний держінспектор митниці постане перед судом за вимагання та одержання хабара

До суду скеровано обвинувальний акт відносно головного державного інспектора митного поста «Херсон-аеропорт» Чорноморської митниці ДМС. Митник обвинувачується у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі.

Слідством встановлено, що держінспектор вимагав у підприємця неправомірну вигоду за безперешкодне проходження митного контролю та зберігання цілісності товару по 100 доларів США за кожну перевезену сумку. Слідчі ДБР затримали інспектора під час одержання хабара у розмірі 300 доларів США.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Запорізької області. Оперативний супровід – Управління Служби безпеки України в Херсонській області.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.  

Другие новости