ПоддержатьУкраїнська

Грузинський легіон вийшов зі складу бригади ЗСУ – названі причини

StopCor
StopCor

StopCor

Грузинський легіон вийшов зі складу бригади ЗСУ – названі причини

У Грузинському легіоні заявили про те, що українські командири на Донбасі діють проти інтересів України. У зв'язку з цим іноземні бійці, які рік пробули у складі ЗСУ, заявили про вихід з 54-ї ОМБр.

Новину повідомила прес-служба легіону на офіційній сторінці у соцмережі.

5 січня бійці військового підрозділу Грузинський національний легіон зробили гучну заяву про вихід зі складу 54-ї окремої механізованої бригади. Як зазначається, причина такого кроку – "некомпетентність командира Олексія Майстренка і його оточення". Виявилось, що командир видавав незаконні накази, у зв'язку з чим 20 грудня минулого року легіон покинув 54-у ОМБр.

"Хочемо сказати, що командир 54 бригади в зв'язку з розгортанням подій та прагненням будь-що не стало їх замовчувати будь-якими методами, звільнив командира 25 Батальйону Євгена Лаврова, який спочатку підтримав Грузинський легіон і допоміг інтегруватися в ЗСУ", – відзначили у прес-службі.

У Грузинському легіоні особливо наголосили, що мовчати бійці не будуть та викриють людей, які шкодять держінтересам. До слова, у повідомленні окрім Майстренка було також згадано капітана Холмівського і братів Федосенків.

За попередніми даними, Майстренко сприяє депортації поранених бійців Грузинського легіону, оскільки ті мають інформацію про його незаконну діяльність. Крім того, пораненим погрожують. Йдеться про 11 бійців, які були поранені в ході операції 16 грудня. Це не єдиний спосіб тиску на представників Грузинського легіону. Майстренко разом з Сергієм Федосенком відібрали амуніцію й особисті речі бійців, які впродовж чотирьох років надавали АТО волонтери.

"Також хочемо додати, що 3 людини грузинської національності, що залишилися в 54-ой Бригаді, не перебувають більше в Грузинському легіоні та більше не представляють Грузинський легіон", – додали у прес-службі.

Нагадаємо, Грузинський національний легіон заснували в 2014 році. Через два роки він увійшов у склад ЗСУ. Це була історична подія, коли іноземці офіційно були прийняті в українську армію.

Другие новости